Тури до Чорнобилю


Справжня зона відчудження

Чорнобильська зона відчуження – закрита для відкритого доступу територія, яка в зв’язку з аварією на ЧАЕС зазнала радіоактивного забруднення і підлягала безумовному відселенню.

Компанія GO2CHERNOBYL, як офіційний організатор поїздок в Чорнобильську зону відчуження, надає своїм клієнтам мінімальну ціну на ринку, що ні в якому разі не впливає на якість послуги.

Є мінімум 7 причин, чому нас вибирають туристи:

 1. Досвід більше 7 років;
 2. Кращі гіди;
 3. Гарантія якості 110%;
 4. Насичена програма;
 5. Найнижчі ціни при найкращих умовах;
 6. Тисячі задоволених клієнтів;
 7. Унікальність туру перевершує всі очікування.

Так що ж являє собою Чорнобильська зона відчуження?

1986 рік уже давно позаду … Нинішній радіаційний фон Чорнобильської Зони відчуження дозволяє побувати на цій досить таки привабливою землі, що приховує в собі багато нерозкритих сучасній науці речей.

Зона відчуження утворилася через пару діб після найбільшої аварії в історії людства, в квітні 1986-го. Зона не завжди була такою як зараз. Конфігурація зони відчуження з часом змінювалася. В умовах високої небезпеки ліквідатори намагалися усунути наслідки аварії. Але їх спроби, в більшості випадків були марні. З найближчих територій в радіусі 30-км згодом евакуювали цивільне населення, а вчені проводили аналіз даних про масштаб зараження.

Час вісімдесятих років добігав кінця . Зона відчуження, як ми її уявляємо зараз, складалася з 3-х частин: особливої (територія, де знаходилася атомна електростанція); 10-кілометрова; 30-кілометрова зона (відлік вівся безпосередньо від ЧАЕС).

Тільки в середині 90-х стало цілком очевидно, що загроза, яку представляла аварія, поширилося набагато ширше закритій території. Саме тому, до 1996-го проводилася евакуація додаткових територій.

Зараз в Україні загальна площа зони відчуження становить майже 2600 км² – це дорівнює, скажімо так, площі Люксембурга.

Тварини і рослини добре пристосувалися до цього середовища проживання. Це в свою чергу вплинуло на флору і фауну Зони відчуження. Вчені з’ясували, що вплив на природу причиняемое радіацією, небувалим розривом поступається впливу негативної діяльності людини за допомогою промисловості, використання транспортних засобів, веденням сільськогосподарської діяльності, використанням механізованих засобів.

За тридцять років Зона відчуження повністю відродилася під впливом природи. Тільки тут можна зустріти нові види рослин, які процвітають і радують небувалою красою.

Відмінні умови і захист від людини знайшли тут такі рідкісні для Європи тварини, як борсук, ведмідь, рись і багато інших.

Крім того, в травні 1998 року в зону відчуження для експерименту було завезено близько 30 коней Пржевальського. Прекрасно адаптувалися до середовища проживання їх популяція збільшилася до понад 100 особин.

Відвідуючи зону відчуження, кожен зможе максимально близько побачити природу зі специфічною структурою будови світу. Ви зможете почути відгомони луни 80-х років, яке примарно блукає в атмосфері, чіпляючи людські почуття. Все побачене і усвідомлене вами в зоні відчуження назавжди залишиться у вашій пам’яті.

 o_zone_03

Якщо ви втомилися від буденності, а екскурсії по нудних і заїжджених місцях не для Вас – замовте поїздку в зону відчуження у нас. Ми даруємо людям враження. З нами Ви отримаєте ядерний заряд емоцій і натхнення на все життя.

Ми пропонуємо:

Одноденна групова екскурсія по Чорнобильській зоні

Ціна для громадян України: 699 UAH  (28 USD)
Ціна для іноземців: 1999 UAH   (79 USD)
У вартість туру входить:

 • відвідування ЧЗВ
 • транспортний супровід
 • підготовка дозвільної документації, необхідної для відвідування Зони;
 • дозвільна документація необхідна для відвідування 30км Зони
 • дозвільна документація необхідна для відвідування 10км Зони
 • дозвільна документація необхідна для відвідування м Прип’ять
 • дозвільна документація необхідна для відвідування ЗГ РЛС Дуга
 • професійний англо або російськомовний гід;
 • дозвіл на фото- і відеозйомку.

Детальніше про екскурсії

Дводенний груповий тур до Чорнобиля

Ціна для громадян України: 2222 UAH (88USD)
Ціна для іноземців: 5999 UAH (238 USD)
У вартість входить:

 • подорож по ЧЗО;
 • транспортний супровід;
 • страховка;
 • харчування (вечеря, сніданок, обід);
 • проживання в готелі в м Чорнобиль;
 • організація дозвільної документації, необхідної для відвідування Зони;
 • дозвільна документація необхідна для відвідування 30 км Зони;
 • дозвільна документація необхідна для відвідування 10 км Зони;
 • дозвільна документація необхідна для відвідування м Прип’ять;
 • дозвільна документація необхідна для відвідування ЗГ РЛС Дуга;
 • професійний гід англійською або російською мовою;
 • дозвіл на фото-відео зйомку.

Детальніше про тур

Приватний тур до Чорнобиля

7 неповторних моментів приватного туру в Чорнобиль і Прип’ять з go2chernobyl.com.
Ви отримаєте:
1. Наивысший уровень.

Послуги від go2chernobyl.com нададуть вам комфортабельний транспорт, гідів вищої кваліфікації, якісно розроблені авторські програмами та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2. Вибір зручного для Вас дня.

Ми організуємо якісний тур з найвищим рівнем комфорту в будь-який день тижня, місяця, року.

3. Ми гарантуємо унікальну індивідуальну програму, узгоджену з Вами.

Наша команда повністю підлаштовується під ваш час і побажання.

Читати далі про приватний тур

Ми організуємо для Вас якісний Тур з найвищим рівнем комфорту в будь-який день тижня, місяця, року!

10 причин, чому вибрати саме нас

1. Досвід роботи в сфері організації турів в Чорнобильську зону більше 7 років. Тисячі вдячних клієнтів, які стали нашими друзями.

За цей час нашими послугами скористалися громадяни: України, Росії, США, Швеції, Швейцарії, Словенії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Фінляндії, Білорусії та інших держав. Ми отримали безліч позитивних відгуків в особистому спілкуванні, ЗМІ, на нашому сайті і в соц. мережах.

2. Гарантія репутації і професіоналізму.

За якість своєї роботи ми несемо відповідальність, так як дорожимо своєю репутацією і ім’ям.

Команда go2chernobyl.com впевнена у високій якості наданої послуги.

Ми єдиний сервіс, який готовий надати своїм клієнтам гарантію на якісний тур до Чорнобиля і Прип’яті.

Якщо ви знайшли офіційний тур до Чорнобиля і Прип’яті за ціну нижче заявленої у нас на сайті і Вас не влаштувала якість нашої послуги – ми готові повернути Вам 110% різниці.

3. Бажання клієнта – закон!

Турбота про Ваш час і побажаннях для нас не пустий звук, а основні принципи роботи. Ми дуже рухливі, гнучкі і комунікабельні при роботі з клієнтами. Замовляючи екскурсію до Чорнобиля у нас, ви отримаєте вичерпну інформацію по всіх питаннях. Для Вас ми завжди зможемо підібрати оптимальну вартість і програму.

4. Кращі гіди.

Наші гіди справжні професіонали. Люди, які знають все про Чорнобильській зоні і трагедії що сталася в 1986 році. Вони зможуть відповісти на всі ваші запитання, що виникли під час екскурсії.

5. Найповніша екскурсійна програма.

У рамках туру ми пропонуємо самий насичений екскурсійний маршрут, для того щоб ви змогли задовольнити всі свої інтереси. Також ви зможете індивідуально визначити свій маршрут.

6. Оптимальні ціни і умови розрахунків.

Тільки у нас передоплата всього 25%. Безліч платіжних сервісів.

У своїй діяльності ми дотримуємося принципу “оптимальний рівень цін”. Наші ціни на тури в Чорнобиль і Прип’ять формуються відповідно до Ваших інтересам. Якщо ви знайдете дешевше – зверніться до нас, і ми зробимо Вам додаткову знижку 7%.

7. Унікальність туру – пріоритет №1.

Тур в Чорнобиль – унікальний за своєю суттю. Не дарма всесвітньо відомий журнал Forbes визнав це місце самим екстравагантним місцем на землі. Для успішного проведення подібного подорожі потрібно аж ніяк не просто бажання. До організації екскурсій в Чорнобильську зону відчуження допускаються тільки спеціалізовані організації.

Для зручності замовлення поїздки – ми пропонуємо Вам сайт компанії, розроблений відповідно до побажань наших клієнтів. Всього кілька кліків (3-5 хвилин) вашого часу – і Ви вже учасник поїздки. Можете бути впевнені в індивідуальному підході і уважне ставлення до кожного Вашого побажання.

8. Консультаційна підтримка.

Клієнти go2chernobyl.com мають можливість отримати вичерпну різнопланову консультацію від наших менеджерів і гідів в будь-який зручний для Вас час.

8. Програма лояльності для партнерів

Програма лояльності дозволяє заробити додаткові кошти в спільній роботі з go2chernobyl.com. Ми відкриті для співпраці, як з юридичними, так і фізичними особами.

10. Працюємо тоді, коли вам зручно.


   
 • Для своїх клієнтів ми готові організувати групові тури, згідно графіка поїздок, визначеного на сайті.

 •  
 • Також ми готові здійснити виїзд індивідуальної групи в будь-який зручний для Вас день.

 •  
 • Маєте свій транспорт – отримаєте додаткову знижку. БОНУС! – водій їде безкоштовно.